Milan: Tamás góllal debütált az Ifjúsági BL-ben

A Milan Primavera győzelemmel kezdte az Ifjúsági BL-t.

Az első fordulóban a Celtic volt az ellenfél.

Hazai pályán könnyedén, 3-1-re győzött a Primavera csapatunk, megszerezve a három pontot.

A találkozó 5. percében a Milan jutott szabadrúgáshoz előkelő helyről, amelyet Marco Pinato 20 méterről a kapuba csavart. Az első félidőben folytatta remek játékát a Milan, a 26. percben Calabria majd később Barisic került nagy gólhelyzetbe.

A 42. percben érkezett a válasz a vendégektől: Lindsay egy beadást követően remekül helyezkedett és a kapuba fejelte a labdát. Az első félidő 1-1-es állással ért véget.

A 49. percben a játékvezető büntetőt ítélt a Milan javára. A labda mögé Marco Pinato állt, aki nem hibázott, 2-1. A 75. percben Tamás Krisztián kapott labdát a bal oldalon, nagyszerű cseleket követően 16 méterről a kapu sarkába lőtt, kialakítva a 3-1-es végeredményt.