BL: Pontot szerzett a Köbenhavn a Juve ellen

A Bajnokok Ligája B-csoportjának első fordulójában  meglepetésre a Juventus csupán 1–1-es döntetlent játszott a Köbenhavnnal.

A dán bajnokság 10. helyezettje ugyanis Nicolai Jörgensen találatával megszerezte a vezetést. 1-1

Egy előre ívelt szabadrúgást követően került a hazai játékos elé a labda, aki közelről a kapuba kanalazta azt.

Ez pedig nem sok jót jelentett az olasz bajnoknak, amely a legutóbbi tizenegy csoportmeccséből egyet sem nyert meg azok közül, amelyeken az ellenfél betalált.

Az első félidőben nem is sikerült az egyenlítés, de a szünet után már örülhettek a Juve-szurkolók.

Fabio Quagliarella ugyanis az ötödik gólját szerezte nyolcadik fellépésén a Bajnokok Ligájában, miután a tizenhatoson belülről a kapu bal oldalába helyezte a labdát. 1-1