Az Inter sorozatban negyedszer nem győzött

A bajnokság  9. fordulójában az Inter 1–1-es döntetlent játszott a Palermo otthonában.

A gól (és az Inter részéről kaput eltaláló lövés) nélküli első félidőt követően az Inter egy szép támadás végén a horvát Ivan Perisic révén szerzett vezetést. Sztevan Jovetics nagyszerű labdát adott Jonathan Biabianynak, aki mesterien centerezett a kapu torkában érkező Perisicnek (0–1)

A Palermo gyorsan válaszolt: hat perccel később Franco Vázquez lövése után a labda háromszor váltott irány, s végül a legjobb helyen álldogáló Alberto Gilardino lábáról bepattant a kapuba (1–1).

Az Inter tíz emberrel fejezte be a találkozót, mert a kolumbiai Jeison Murillo a 80. percben megkapta második sárga lapját.

Az Inter öt győzelemmel kezdte a bajnokságot, azóta azonban négy bajnoki óta nyeretlen – Palermóban tehát már negyedszer maradt győzelem nélkül egyhuzamban.

Palermo–Internazionale 1–1 (Gilardino 66., ill. Perisic 60.)