EL: A Dnyipro kivégezte a Napolit

A Dnyipro 3-1-re verte otthon a Napolit a labdarúgó Európa Liga F-csoportjának 3. fordulójában. Az ukrán csapat továbbra is vezeti a kvartettet.

A Dnyipro két győzelemmel, vagyis hibátlan mérleggel várta a Napolit.

Az ukránok gyorsan egyértelművé tették az erőviszonyokat, a második percben Rotan jobbról lőtt szabadrúgást kapu elé, Fedeckij pedig két méterről a kivetődő Rosati kapus felett a hálóba emelt (1-0)

Három perccel a szünet előtt Matheus növelte a hazai előnyt, öt méterről fejelt az olaszok hálójába (2-0).

A 64. percben Giuliano vágta a harmadik hazai gólt, majd Cavani büntetőből szépített az eredményen.

A Dnyipro továbbra is hibátlan teljesítménnyel vezeti a csoportot, a Napoli a harmadik helyre csúszott.

F csoport, 3. forduló

Dnyipro-Napoli 3-1 (2-0)
Gólszerzők: Fedeckij (2.), Matheus (42.), Giuliano (64.), ill. Cavani (75. - 11-esből)