EL: Vargas-show Nápolyban

Ahogy várni lehetett, rögtön nekiesett ellenfelének az olasz Napoli, és már a 6. percben megszerezte a vezetést a Solna ellen.

Egy hosszú labdát követően Eduardo Vargas könnyedén járt túl a vendégek kapusának eszén. Habár a folytatásban próbálkozott becsülettel az AIK, gólt nem sikerült szereznie az első félidőben.

A második játékrész első percében tovább növelte előnyét a Napoli, ismét Vargas lépett ki a védők között, és gurította el a kapus mellett a labdát (2–0).

Nem volt vége a Vargas-show-nak, ezúttal jobb oldalról tört egyedül a kapura, és lőtt a kapus kezét érintve a hálóba.

A félidőben beálló Hamsík nem sok időt töltött a pályán, negyedórával a vége előtt már mehetett zuhanyozni.

Emberhátrányban is növelte előnyét azonban a Napoli, a 91. percben Blerim Dzemaili megpattanó lövésénél esélye sem volt a másik irányba mozduló kapusnak (4–0).