Radu-bomba, tüntető drukkerek - nyert a Lazio

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Lazio hazai pályán 3–2-re legyőzte a Sassuolót.

A Lazio fanatikusai a meccs előtt Claudio Lotito klubelnök ellen tüntettek a stadion előtt.

A hangos és elégedetlen szurkolókat Stefan Radu próbálta engesztelni. A Lazio román védője mintegy harminc méterről valami elképesztően nagy gólt ragasztott a jobb felsőbe bal lábbal az első félidőben. 1-0

Azonban az újonc gárda nem sokkal a vége előtt egyenlíteni tudott a volt laziós Sergio Floccari révén, de Miroslav Klose jóvoltából szinte azonnal válaszoltak a fővárosiak.  2-1

Öt perccel később viszont már ismét egyenlő volt az állás, Antonio Floro Flores talált be a Sassuoló részéről. 2-2

De nem volt még vége! Radu valóban ki akarta engesztelni a szurkolókat, s a 83. percben ismét betalált – beállítva ezzel a 3–2-es végeredményt.

A Lazio három tétmeccs után tudott ismét nyerni, a Sassuolo viszont sorozatban hatodik bajnokiján is kikapott.

Lazio–Sassuolo 3–2 (Radu 36., 83., Klose 74., ill. Floccari 72.)