A röhejes öngól ellenére győzött a Lazio, ikszelt a Fiorentina

A Lazio 3–2-re győzött a Parma ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.

Az első félidő 1–1-es állással ért véget, majd a 67. percben Miroslav Klose vezetést szerzett, ám a 81. percben komikus körülmények között egyenlített a vendégcsapat. Michaël Ciani olyan szerencsétlenül ért egy ártalmatlannak tűnő beadásba az ötösön belül, hogy a saját kapujába pattant róla a labda. Úgy tűnt, döntetlennel ér véget a találkozó, ám a 93. percben Antonio Candreva megnyerte a meccset a hazaiaknak egy szép találattal.

Lazio–Parma 3–2 (Lulic 15., Klose 67., Candreva 93., ill. Biabiany 26., Ciani 81. – öngól)

A Fiorentina gól nélküli döntetlent játszott a Sampdoriával idegenben, míg a Torino 2–1-re nyert a Cagliari ellen.

Torino–Cagliari 2–1 (El Kaddouri 45., Cerci 71., ill. Nene 77.)

A Verona a hajrában duplázó Luca Toni vezérletével diadalmaskodott 3–0-ra a Genoa ellen.

Verona–Genoa 3–0 (Donadel 35., Toni 88., 93.)