Négyet vágott a Milan Sienában

Meglehetősen kedvtelennek tűntek a vendég piros-feketék a találkozó első 20 percében, ha a Siena valamivel bátrabban futballozott volna, akár meg is lephette volna Ibrahimovicékat. Allegri ezúttal a kezdőben szavazatott bizalmat Cassanónak is, aki a 26. percben góllal hálálta meg a bizalmat: Brkic kapus hatalmas hibája után az olasz támadónak nagyon könnyű dolga volt (0-1). Szinte a semmiből került fórba a Milan, ráadásul három perccel később Zlatan Ibrahimovic is villant: a svéd csatár 14 méterről hihetetlen erővel bombázott a léc alá (0-2).
A fordulás után a Milan rutinosan eljátszadozgatott ellenfelével, de a nagy nyugalmra kis híján ráfáztak: a 83. percben a csereként beálló Bogdani szépített közvetlen közelről (1-2). Hiába volt ezekben a percekben keresnivalója a Sienának, a Milan megrázta magát és a hajrában kiütésessé tette a sikert. A 90. percben Nocerino csinálta meg magának a helyzetet, majd lőtt gyönyörűen a hosszú felsőbe (1-3), majd nem sokkal később Ibrahimovic értékesített egy védelmi hibát - beállítva ezzel a 4-1-es végeredményt.

Siena-Milan 1-4 (0-2)
G:Bogdani (83.), illetve Cassano (26.), Ibrahimovic (29., 94.), Nocerino (90.)