Olasz Kupa: Kiesett a Palermo

A Siena jutott az Olasz Kupa negyeddöntőjébe, miután idegenben búcsúztatta a Palermót. A mérkőzés nagyon látványosra sikeredett: a rendes játékidőben 3–3-ra végeztek a csapatok, majd a hosszabbításban is betalált mindkét együttes. Végül a tizenegyesek döntöttek.
A hazai csapatban Josip Ilicic mesterhármast szerzett, ráadásul a rendes játékidő utolsó percében ő csikarta ki a hosszabbítás lehetőségét. Miután a kétszer tizenöt perc sem hozott döntést, a tizenegyesek döntöttek.

Az idegek harcában azonban már nem volt olyan eredményes a Palermo, mint a mérkőzésen, valamennyi tizenegyesét elhibázta a csapat, így a Siena örülhetett. A továbbjutó csapat az Udinese–Chievo mérkőzés győztesével találkozik a negyeddöntőben.
Korábban a Bolognát búcsúztató Juventus biztosította helyét a legjobb nyolc között.

Palermo–Siena 4–4 (Ilicic 39., 46., 90. Bertolo 98., ill. Reginaldo 21., 59, P. González 40., Angelo 100.) – tizenegyesekkel 0–3