A Novara ellen sem hibázott a Juventus

Juventus esélyeshez méltóan hatalmas lendülettel kezdett a Novara ellen: a 3. percben Fabio Quagliarella – aki az idényben először kezdett bajnokin a torinóiaknál – tört be a tizenhatoson belülre, majd Claudio Marchisióhoz játszott, akinek kísérletét a gólvonalról vágták ki a vendégek.
A 4. percben megszerezte a vezetést a Juve: Paolo De Ceglie bal oldali beadására középen remekül érkezett Simone Pepe, s mintegy három méterről, becsúszva a kapuba továbbított (1–0).
Ezután sem állt le a hazai csapat, tovább növelte volna előnyét, ám Marchisio és Emanuele Giaccherini helyzetét is óriási bravúrral hárította Samir Ujkani, a Novara albán kapusa. A félidő végén a vendégeknek is volt egy nagy ziccerük: Marco Rigoni fejesét Gianluigi Buffon fogta.
A fordulás után a 75. percben biztosította be győzelmét a Juventus: Pepe ezúttal az előkészítő szerepében jeleskedett, beadását Quagliarella csúsztatta remekül a vendégek kapujába (2–0).