MILAN: Sima győzelemmel búcsúztak Amerikától

Az AC Milan sima, 3–0-s sikert aratott amerikai túrája utolsó meccsén a mexikói Guadalajara ellen.

A meccsen a mexikóiak már a 2. percben eltalálták a lécet, ám a vezetést a legjobbjait nagyjából pályára küldő (a válogatott Riccardo Montolivo hiányzott) olasz csapat szerezte meg M'Baye Niang révén a 19. percben. A francia támadó Honda Keiszuke jobb oldali beadásnál előzte meg a védőjét és helyezett kissé kisodródott helyzetből a kapuba.

A szünet előtt Mario Balotelli csavart jó 28-ról szabadrúgásból gyönyörűen a jobb felsőbe. A végeredményt a második félidőben – amelyre a Milan fehérről piros-fekete szerelésre váltott a mexikóiak piros-fehér meze miatt – csereként beálló Giampaolo Pazzini állította be egy kontra végén.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
CD Guadalajara (mexikói)–AC Milan (olasz) 0–3 (Niang 19., Balotelli 37., Pazzini 72.)