Két magyarral a soraiban ikszelt a Palermo Milánóban

A Palermo 1–1-es döntetlent játszott az Inter otthonában a bajnokság második fordulójában.

Hiába támadott többet az Inter, az első félidőben nem tudta feltörni a Palermo védelmét. Nem sokkal a szünet után jött a hideg zuhany a hazai szurkolóknak, Andrea Rispoli megpattanó lövésével ugyanis a szicíliai csapat szerzett vezetést. 0–1

Az 55. percben könyvelhettük el a mérkőzés első cseréjét, Sallai Roland váltotta a Palermóban a meghúzódó svéd középpályást, Robin Quaisont.

A 72. percben Mauro Icardi teljesen egyedül maradt a vendégek tizenhatosán belül, ezt pedig az argentin csatár egy beadás után góllal büntette. 1–1

Az utolsó negyedórára pályára lépett a Palermo másik magyarja is, Balogh Norbert a macedón Ilija Nesztorovszki helyére állt be.

Sallai és Balogh sem játszott megilletődötten, előbbinek volt egy távoli, kaput eltaláló lövése – és sárga lapot is kapott –, Balogh pedig a vérét adta csapata pontszerzéséért, mivel az utolsó percekben lekönyökölte védője.

Internazionale–Palermo 1–1 (Icardi 72., ill. Rispoli 48.)