A Juve Pogba-parádéval intézte el az Udinesét

A Juventus 4–0-ra megverte az Udinesét hazai pályán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában. Paul Pogba két nagyszerű góllal járult hozzá a torinóiak sikeréhez.

A Juventus már a mérkőzés elejétől kezdve veszélyesebben játszott, mint az Udinese, és a helyzetek a 41. percben érettek góllá, pedig ekkor nem is adódott akkora lehetőség a torinóiak előtt.

Paul Pogba azonban elképesztően nagy gólt szerzett: bő 25 méterről lendítette lövésre a lábát, és a hihetetlen erejű bomba felső lécet is érintve vágódott a kapuba úgy, hogy Daniele Padellinek esélye sem volt a védésre. 1–0

A 66. percben ismét Pogba következett, és a francia középpályás megint rendkívül látványos találatot szerzett pontos lövésével. A fiatal futballista lerázta magáról őrzőit, és a tizenhatos előteréből nagy erővel kilőtte a kapu jobb alsó sarkát. 2–0

Mindössze hat perc telt el, és a Juve már három góllal vezetett, és szinte eldöntötte a meccset. Ezúttal Mirko Vucsinics parádézott: háttal a kapunak felpörgette magának az előrepasszolt labdát, majd fordulásból a kapuba lőtt. 3–0

A 80. percben aztán már minden eldőlt. Alessandro Matri kapott jó kiugratást Vucsinicstől, és a kapuba vágta a labdát a tizenhatoson belülről. 4–0

Több gól már nem esett, így a Juventus nagyon magabiztosan nyert az Udinese ellen, Paul Pogba pedig kiváló találkozót zárt.

Juventus–Udinese 4–0 (Pogba 41., 66., Vucsinics 72., Matri 80.)