Gólparádé Nápolyban

A Napoli a Cataniát fogadta, ötmeccses nyerő szériával a háta mögött, (ebben a Chelsea és az Inter legyőzése is benne foglaltatik). Walter Mazzari együttesnek jó szériája ma este sem szakadt meg, a 10. percben Hamsík 22 méterről lőtt laposan a jobb sarokba (1-0), kilenc perc múlva Cannavaro fejelt az ötösről a kapufa segítségével a hálóba (2-0), a 30. percben Astori felszabadítás helyett a saját kapujába passzolta a labdát (3-0). A szardíniaiak még a szünet előtt szépítette, Larrivey fejesével (3-1), de a második félidő elején Lavezzi tizenegyesből tovább növelte a nápolyi előnyt (4-1). A góleső nem ért véget, Gargano (5-1) góljára Larrivey megint fejjel válaszolt (6-2). Érkezett Maggio (6-2), de Larrivey a hosszabbításban megint szépített (6-3).

Napoli–Cagliari 6–3 (Hamsík 10., P. Cannavaro 19., Astori 30. – öngól, Lavezzi 56. – 11-esből, Gargano 70., Maggio 84., ill. Larrivey 38., 77., 92.)