Értékes pontokat hullajtott el a Napoli

Napoli-Catania mérkőzésen kicsit lassan kezdtek a csapatok, és az első helyzet a vendégeké volt a 10. percben, de idővel a hazaiak a kezükbe vették az irányítást. Elsősorban távoli lövésekkel veszélyeztettek, de Carrizo kapus Gargano és Hamsík próbálkozásait is szépen védte.
Vezetést így csak a második félidőben tudott szerezni a Napoli, a 61. percben Dzemaili távolról lőtt óriási gólt a jobb felsőbe. (1-0)
Kicsivel később Cavani növelte az előnyt, ziccerből előbb kapufát lőtt ugyan, de a kipattanónál már nem hibázott. (2-0)
A folytatásban is inkább a hazaiak veszélyeztettek, újabb kapufájuk is volt,  és Dzemaili egy ziccert is elszórakozott, de a 75. percben egy szöglet után Spolli szépíteni tudott. (2-1)
A gól egy kicsit megzavarta a nápolyiakat, de már úgy tűnt, hogy összeszedik magukat, amikor Lanzafame a 85. percben az egyenlítést jelentő gólt is megszerezte (2-2), így a hazaiak csak egy pontot tudtak szerezni, és három pontra nőtt a hátrányuk a harmadik helyezett Lazio mögött.