SERIE B: Nagyon szomorú percek jutottak Feczesinnek

Feczesin Róbert csapata, a bennmaradásért küzdő Padova hazai pályán 1–0-ra kikapott a Cesenától az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 38. fordulójának pénteki játéknapján, és továbbra is kiesőhelyen áll.

A sérüléséből felépülő Feczesin Róbert a 87. percben lépett pályára csereként, így testközelből láthatta, amint csapattársa, Wilfred Osuji – egy piros lapért cserébe – büntetőt hoz össze a 90. percben, és abból Emmanuel Cascione belövi a vendégek győztes gólját.

A Padova sorozatban harmadszor kapott ki, és négy fordulóval a zárás előtt akár nyolcpontos lemaradásba is kerülhet a bennmaradásért zajló csatában.

Kovácsik Ádám csapata, a Carpi idegenben 2–0-ra legyőzte a Varesét az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 38. fordulójának szombati játéknapján.

A fiatal magyar kapus kispados volt csapatában, amely remek passzban van: a legutóbbi hat fordulót veretlenül vívta meg, a megszerzett 12 ponttal messzire menekült a kieső- és osztályozós zónától (18-22. hely).