Di Natale-mesterhármas - ez volt a hattyúdal?

Az Udinese 3–3-as döntetlenre végzett hazai pályán a Sampdoriával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó fordulójának szombati mérkőzésén.

A hazaiak Antonio Di Natale duplája után 2–1-re vezettek a szünetben, a folytatásban azonban a Stefano Okaka Chuka – a támadó gólja mellett két gólpasszt is adott – vezette genovaiak fordítottak, ám a hajrában azonban jött a veterán hazai támadó, és megszerezte harmadik gólját is, amely lehet, hogy az utolsó volt pályafutása során.

A 36 éves csatár a szezon közben bejelentette, hogy a szezon végén visszavonul, ám környezetéből rengetegen biztatták a folytatásra, és május elején már maga Di Natale is tett olyan nyilatkozatot, amelyben mégsem zárta ki a folytatás lehetőségét.

Udinese–Sampdoria 3–3 (Di Natale 26., 31., 88., ill. Okaka Chuka 10., Éder 53., Soriano 55.)