Olasz Kupa: Kiesett a Parma és a Catania

Az Olasz Kupa negyedik fordulójának keddi játéknapján a Parma és a Catania is vereséget szenvedett, így búcsúztak a sorozattól.
A Serie B-s Hellas Verona Ferrari és Juanito Gomez góljaival 2-0-ra megverte a Parmát. Így a Verona találkozik a Lazioval a következő fordulóban.
A Catania már a 3. percben vezetéshez jutott a Novara ellen, azonban végül a vendégek örülhettek a győzelemnek Riccardo Meggiorini utolsó percben szerzett találatának köszönhetően. a Mérkőzés lefújása előtt a játékvezető még kiállította a hazaiaktól Giuseppe Belluscit és Filippo Porcarit. A Novara a Milannal találkozik a legjobb 16 közt.

Parma 0-2 Verona (Ferrari 37 (V), Juanito Gomez 61 (V))
Catania 2-3 Novara (Lanzafame 3 (C), Granoche 68 (N), Maxi Lopez 70 (C), Meggiorini 77, 90 (N))