Roma: Botrány a nézőtéren, győzelem Salvador ellen

Az AS Roma labdarúgócsapata 2–1-re legyőzte Salvador válogatottját, így veretlenül zárta egyesült államokbeli felkészülési túráját.

A New Jerseyben vívott mérkőzésen már a második percben gólt szerzett az olasz csapat Pablo Osvaldo révén.

A rómaiak hatalmas fölényben voltak a játékrész folyamán, ezt nemcsak a találatuk, hanem a kapura lövések aránya (14:2) is jelzi.

Szünet után a nemrég kapitányváltáson áteső közép-amerikaiak a 49. percben Isidro Gutiérrez révén egyenlítettek.

Bojan Krkic a 62. percben újra vezetést szerzett az európaiaknak, és ezt az előnyt már meg is tartotta a csapat, miután a salvadoriak több helyzetet is kihagytak, nem tudtak kifogni Bogdan Lobonton.

14 651 néző tekintette meg a mérkőzést, jórészt salvadoriak, akik nem is tudták moderálni magukat.

Háromszor is figyelmeztetni kellett őket, mivel folyamatos volt a dobálózás.

De nemcsak a pályán kívül, a játéktéren is forró volt a hangulat, a rómaiaktól Panajotisz Tahcidisz a kiállítás sorsára jutott.