A Juventus csak egy pontot szerzett

Mirko Vucinic
Juventus–Bologna 1–1 (Vucsinics 29., ill. Portanova 52.)

A Juventus a 29. percben váltotta gólra addigi mezőnyfölényét: egy szabadrúgásnál elaludt a Bologna védelme, Andrea Pirlo szemfülesen kiugratta Mirko Vucsinicset, aki mintegy 13 méterről a jobb alsóba helyezett. (1–0)
Az első félidő utolsó percében azonban tíz emberre fogyatkozott a Juventus: Vucsinics elkésett egy becsúszással, a játékvezető kiállította. A fordulás után is többet támadott a hazai csapat, ám a Bolognak egyenlíteni tudott: bal oldali szöglet után a középen érkező Portanova emelkedett magasabbra mint Giorgio Chiellini, és mintegy hat méterről a hálóba fejelt. (1–1).
Ezután a Juventus játszott veszélyesebben, azonban csak kihagyott helyzetekig jutott, így Antonio Conte legénysége két győzelem után egy döntetlent könyvelhet el a bajnokságban.