Palermóban is bukott a Napoli

Palermóban nagy déli rangadóra került sor a rózsaszín-feketék és a Napoli között. A Napolinak nyerni kellett, ha tovább akarta folytatni a Milan üldözését, és már a 2. percben vezetést is szerzett: egy bal oldali beadást Cassani kézzel terelt ki az alapvonalon kívülre, a jogosan megítélt büntetőt Edinson Cavani pedig a kapu közepébe lőtte (0–1).A Napoli gólzsákjának találatára a Palermo védői feleltek: a 38. percben Balzaretti egalizált Cassani beadásából egy remek lövéssel, majd közvetlenül a félidő lefújása előtt Bovo büntetőből a hazaiaknak szerzett vezetést. A második félidőben nem esett gól – a nápolyiak a jelek szerint nem bírják a bajnoki versenyfutást. Palermo–Napoli 2–1 (Balzaretti 38., Bovo 45. – 11-esből, ill. Cavani 2. – 11-esből) NSO.hu