Inter győzelem Firenzében

A címvédő Inter a 17. fordulóból elhalasztott meccsét pótolta a Fiorentina vendégeként lépett fel. A 6. percben szerencsés góllal kerültek előnybe a vendégek, Eto'o lőtt be jobbról, Camporese belelépett a labdába, ami a balszerencséjére a rövid sarokba vágódott. A 33. percben egyenlített a firenzei gárda, Gilardino balról centerezett, Pasqual a rövid saroknál "megbökte" a labdát, ami a hosszú saroknál, a kapufáról a hálóba perdült.A 61. percben ismét az Inter vezetett, ezúttal is Eto'o volt az előkészítő, balról küldte középre a labdát, Pazzini pedig hat méterről a léc alá lőtt. Az Inter ezzel a sikerrel a harmadik helyre jött fel, öt pont a hátránya a listavezető Milan mögött. Fiorentina-Inter 1-2