Gólgazdag döntelent játszott a Samp a Bresciával

A Sampdoria–Brescia találkozón Laczkó Zsolt személyében egy magyar kezdett, csapattársa, Koman Vladimir és a vendégeket erősítő Vass Ádám a cserepadon kapott helyet. A kiesés réme által fenyegetett csapatok a szünet után pörögtek fel, kevesebb mint negyedóra alatt a Brescia kétszer is megszerezte a vezetést, de a Samp mindkétszer hamar válaszolt. A Brescia a duplázó Andrea Caracciolo révén harmadszor is előnyhöz jutott, de egy 91. percben kapott gól miatt csak egy ponttal gazdagodott, így helyzete nem javult. Laczkót a 60. percben le-, Vasst a 64. percben becserélték, Koman nem kapott lehetőséget. Sampdoria–Brescia 3–3 (Pozzi 55., Tissone 63., Mannini 91., ill. Éder 50., Caracciolo 58., 84.) NSO.hu