A Crotone ellen is folytatódott az Inter vesszőfutása

A bajnokság  23. fordulójában az Inter  otthon csak 1–1-es döntetlenre volt képes a Crotonével szemben.

Nem várta túl jó formában a meccset az Inter, hiszen a két hónappal ezelőtti, Chievo (5–0) elleni sikert követően kilenc meccsből egyet sem nyert meg a rendes játékidőben – a harmadosztályú Pordenone ellen tizenegyesekkel továbbszenvedte magát a kupában, de azóta már onnan is búcsúzott.

A bennmaradásért küzdő Crotone ellen az első félidő derekán előnybe kerültek a fekete-kékek: Brozovic szöglete után Éder fejelt a bal felső sarokba (1–0).

Egy óra játékhoz érve azonban jött a hideg zuhany, az ide-oda pattogó labda Barberis előtt kötött ki, aki a jobb alsó sarokba terelte azt (1–1).

Újabb gól pedig már nem esett, az Inter tehát sorozatban a tizedik meccsét sem tudta eldönteni 90 perc alatt.

Internazionale–Crotone 1–1 (Éder 23., ill. Barberis 60.)